  • MSF4800S-20-0840-X
MSF4800S-20-0840-X
advertisement
Manufacturer No:
MSF4800S-20-0840-X
HK JDW NO:
607-MSF4800S-20-0840-X
Description:
TRANSMITTER SAFETY LIGHT CURTAIN
Step5Bar-code shipping tag
MSF4800S-20-0840-X
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Series
    MSF4800
  • Feature
    Blanking, Transmitter Only
  • Protections
    Finger/Hand
  • Detection Capability
    20mm
  • Protective Height
    840mm
  • Number of Beams
    84
  • Beam Pitch
    10mm