  • MSF4800S-30-0600-X
MSF4800S-30-0600-X
advertisement
Manufacturer No:
MSF4800S-30-0600-X
HK JDW NO:
607-MSF4800S-30-0600-X
Description:
TRANSMITTER SAFETY LIGHT CURTAIN
Step5Bar-code shipping tag
MSF4800S-30-0600-X
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Series
    MSF4800
  • Feature
    Blanking, Transmitter Only
  • Protections
    Hand/Arm
  • Detection Capability
    30mm
  • Protective Height
    600mm
  • Number of Beams
    30
  • Beam Pitch
    20mm