  • MSMBJ30A/TR
MSMBJ30A/TR
advertisement
Manufacturer No:
MSMBJ30A/TR
HK JDW NO:
523-MSMBJ30A/TR
Package:
DO-214AA, SMB
Datasheet:
MSMBJ30A/TR
Step5Bar-code shipping tag
MSMBJ30A/TR
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Package / Case
    DO-214AA, SMB
  • Supplier Device Package
    SMBJ (DO-214AA)
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Voltage - Breakdown (Min)
    33.3V
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    12.4A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    48.4V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    30V