  • MSMCJ33A/TR
MSMCJ33A/TR
advertisement
Manufacturer No:
MSMCJ33A/TR
HK JDW NO:
523-MSMCJ33A/TR
Package:
DO-214AB, SMC
Datasheet:
MSMCJ33A/TR
Step5Bar-code shipping tag
MSMCJ33A/TR
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Package / Case
    DO-214AB, SMC
  • Supplier Device Package
    SMCJ (DO-214AB)
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Voltage - Breakdown (Min)
    36.7V
  • Power - Peak Pulse
    1500W 1.5kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    28.1A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    53.3V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    33V