  • MSP10A034K70GEJ
MSP10A034K70GEJ
advertisement
Manufacturer No:
MSP10A034K70GEJ
Manufacturer:
Vishay Dale
HK JDW NO:
873-MSP10A034K70GEJ
Package:
10-SIP
Datasheet:
MSP10A034K70GEJ
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MSP10A034K70GEJ
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    10-SIP
  • Terminal Shape
    FLAT
  • Number of Pins
    10
  • Weight
    599.989307mg
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tube
  • Published
    2012
  • Series
    MSP
  • Size / Dimension
    0.990Lx0.090W 25.15mmx2.29mm
  • Tolerance
    ±2%
  • JESD-609 Code
    e8
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    10
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    4.7kOhm
  • Subcategory
    ARRAY/NETWORK RESISTOR
  • Power Rating
    1.25W
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Technology
    METAL GLAZE/THICK FILM
  • Number of Functions
    5
  • Construction
    Molded Case
  • Resistor Type
    ARRAY/NETWORK RESISTOR
  • Lead Length
    3.43mm
  • Number of Elements
    9
  • Working Voltage
    100V
  • Power Dissipation
    300mW
  • Number of Resistors
    5
  • Circuit Type
    Isolated
  • Resistor-Ratio-Drift
    ±50ppm/°C
  • Height
    4.953mm
  • Height Seated (Max)
    0.195 4.95mm
  • Thickness
    2.29mm