  • MSP2B100R0JR10E3
MSP2B100R0JR10E3
advertisement
Manufacturer No:
MSP2B100R0JR10E3
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-MSP2B100R0JR10E3
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
Wirewound, 100Ohm, 5%,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MSP2B100R0JR10E3
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    Molded
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2014
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    J-Hook
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    100Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Wirewound
  • Power Rating
    2W
  • Depth
    7mm
  • Height
    5mm
  • Length
    11.4mm