  • MSS1038T-393MLC
MSS1038T-393MLC
advertisement
Manufacturer No:
MSS1038T-393MLC
HK JDW NO:
3194-MSS1038T-393MLC
Package:
Datasheet:
MSS1038T-393MLC
Step5Bar-code shipping tag
MSS1038T-393MLC
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 16 hours ago)
  • Tolerance
    20%
    2
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Inductance
    39 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    2.25A
  • Frequency - Self Resonant
    12MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    112mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    39 µH
  • Height
    4mm
  • Length
    10.5mm
  • Width
    10.2mm