  • MSS4020-683MLD
MSS4020-683MLD
advertisement
Manufacturer No:
MSS4020-683MLD
HK JDW NO:
3194-MSS4020-683MLD
Step5Bar-code shipping tag
MSS4020-683MLD
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 13 hours ago)
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, Plastic, 13 Inch
  • Inductance
    68 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    430mA
  • Frequency - Self Resonant
    18MHz
  • Case/Size Code
    1616
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    1.33Ohm
  • Inductance-Nom (L)
    68 µH
  • Height
    2mm
  • Length
    4.3mm
  • Width
    4.3mm