  • MSTM-S3-TR-16.384M
MSTM-S3-TR-16.384M
advertisement
Manufacturer No:
MSTM-S3-TR-16.384M
Manufacturer:
Connor-Winfield
HK JDW NO:
179-MSTM-S3-TR-16.384M
Package:
18-DIP Module
Datasheet:
Description:
IC CLK TIME MODULE ETHERNET
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MSTM-S3-TR-16.384M
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    18-DIP Module
  • Operating Temperature
    0°C~50°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    MSTM-S3
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Max Operating Temperature
    50°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Voltage - Supply
    4.75V~5.25V
  • Output
    Clock
  • Number of Circuits
    1
  • Frequency (Max)
    16.384MHz