  • MULP275-0315
MULP275-0315
advertisement
Manufacturer No:
MULP275-0315
HK JDW NO:
266-MULP275-0315
Package:
Datasheet:
MULP275-0315
Step5Bar-code shipping tag
MULP275-0315
  • Voltage - Input
    80V~264VAC 390VDC
  • Minimum Load Required
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~70°C With Derating
  • Series
    MULP275 (275W)
  • Size / Dimension
    5.00Lx3.50W x 0.75 H 127.0mmx88.9mmx19.1mm
  • Power (Watts)
    160W 275W Forced Air
  • Efficiency
    88%
  • Voltage - Isolation
    4kV
  • Voltage - Output 1
    15V
  • Current - Output (Max)
    10.66A