  • MULP275-1330-2
MULP275-1330-2
advertisement
Manufacturer No:
MULP275-1330-2
HK JDW NO:
266-MULP275-1330-2
Package:
Datasheet:
MULP275-1330-2
Step5Bar-code shipping tag
MULP275-1330-2
  • Operating Temperature
    -40°C~70°C With Derating
  • Series
    MULP275 (275W)
  • Size / Dimension
    5.00Lx3.00W x 0.75 H 127.0mmx76.2mmx19.1mm
  • Power (Watts)
    160W 275W Forced Air
  • Efficiency
    90%
  • Voltage - Isolation
    4kV
  • Voltage - Output 1
    30V
  • Current - Output (Max)
    5.33A
  • Voltage - Input
    80V~264VAC 390VDC