  • MVTD36BH090M010A00
MVTD36BH090M010A00
advertisement
Manufacturer No:
MVTD36BH090M010A00
HK JDW NO:
834-MVTD36BH090M010A00
Description:
EVAL BRD FOR MVTM36BH090M010A00
Step5Bar-code shipping tag
MVTD36BH090M010A00
  • Voltage - Input
    26V~50V
  • Current - Output
    10A
  • Voltage - Output
    9V
  • Frequency - Switching
    1.75MHz