  • MWLT200-1000
MWLT200-1000
advertisement
Manufacturer No:
MWLT200-1000
HK JDW NO:
266-MWLT200-1000
Package:
Datasheet:
MWLT200-1000
Description:
Quantity:
In Stock : 3095
Step5Bar-code shipping tag
MWLT200-1000
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C With Derating
  • Series
    MWLT200 (200W)
  • Size / Dimension
    5.00Lx3.00W x 1.50 H 127.0mmx76.2mmx38.1mm
  • Type
    Enclosed
  • Power (Watts)
    83W 175W Forced Air
  • Approval Agency
    CB, CE, cUL, NEMKO, UL
  • Efficiency
    86%
  • Voltage - Isolation
    5.9kV
  • Voltage - Output 1
    5V
  • Current - Output (Max)
    16.67A
  • Voltage - Input
    90V~264VAC 120V~390VDC