MX25U51245GXDI0A
MX25U51245GXDI0A
490-MX25U51245GXDI0A
24-TBGA
MX25xxx45 - MXSMIO™ Memory IC MX25xxx45 - MXSMIO™ Series 8mm mm
In Stock : 999
Share
Please send RFQ, we will respond immediately.
Product Details
Purchasing and Inquiry
You can send an inquiry by email, or add the item to the RFQ list and submit it to us.
Tell us the model and quantity you need, our sales staff will reply the price in time.
Email for receiving inquiries: jindawei@hkjdwchip.com
Our sales will reply to your request by email within 24 hours.
The basic freight (for package ≤0.5kg or corresponding volume) depends on the time zone and country.
Currently, our products are shipped through DHL, FedEx, SF, and UPS.
FedEx International, 5-7 business days.
The following are some common countries' logistic time.
Payment Method
| The fee is charged according to the rule of PayPal. | |
Shipping
Package
MX25U51245GXDI0A
Hot Sales in Thermal
Parts with Similar Specs
The three parts on the right have similar specifications to Aavid.
ImagePart NameManufacturerHK JDW NOPackageStockDataSheet:Compare:
Macronix490-MX25L8006EM1I-12G8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Macronix490-MX25R8035FZUIL08-UFDFN Exposed Pad2-3 DaysAdd Compare
Macronix490-MX25V1635FM1I8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Macronix490-MX25L1606EM2I-12G8-SOIC (0.209, 5.30mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Macronix490-MX25L6406EM2I-12G8-SOIC (0.209, 5.30mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Macronix490-MX25L25673GMI-10G16-SOIC (0.295, 7.50mm Width)2-3 Days-Add Compare
Macronix490-MX29GL256FHT2I-90Q56-TFSOP (0.724, 18.40mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Macronix490-MX30UF4G18AC-TI48-TFSOP (0.488, 12.40mm Width)2-3 Days-Add Compare
Macronix490-MX25L1006EMI-10G8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Macronix490-MX25V8035FM1I8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare