  • MXLPLAD36KP90AE3
MXLPLAD36KP90AE3
advertisement
Manufacturer No:
MXLPLAD36KP90AE3
HK JDW NO:
523-MXLPLAD36KP90AE3
Package:
Nonstandard SMD
Datasheet:
MXLPLAD36KP90AE3
Step5Bar-code shipping tag
MXLPLAD36KP90AE3
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
    Nonstandard SMD
  • Supplier Device Package
    PLAD
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Voltage - Breakdown (Min)
    100V
  • Power - Peak Pulse
    36000W 36kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    247A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    146V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    90V