  • MXPLAD18KP64AE3
MXPLAD18KP64AE3
advertisement
Manufacturer No:
MXPLAD18KP64AE3
HK JDW NO:
523-MXPLAD18KP64AE3
Datasheet:
MXPLAD18KP64AE3
Step5Bar-code shipping tag
MXPLAD18KP64AE3
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Pbfree Code
    yes
  • Voltage - Breakdown (Min)
    71.1V
  • Power - Peak Pulse
    18000W 18kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    175A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    103V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    64V