  • NAM-10-221-DXE
NAM-10-221-DXE
advertisement
Manufacturer No:
NAM-10-221-DXE
HK JDW NO:
165-NAM-10-221-DXE
Package:
Datasheet:
NAM-10-221-DXE
Description:
Power Line Filters AC 1-250 / DC250 10A 25 uA/ 50 uA max
Step5Bar-code shipping tag
NAM-10-221-DXE
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Published
    2016
    General Purpose
  • Capacitance
    220pF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Current Rating
    10A
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Leakage Current
    25μA
  • Current
    10A
  • Filter Type
    Single Phase
  • Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral)
    250V