  • NAM-30-331-DXU
NAM-30-331-DXU
advertisement
Manufacturer No:
NAM-30-331-DXU
HK JDW NO:
165-NAM-30-331-DXU
Package:
Datasheet:
NAM-30-331-DXU
Description:
Power Line Filters AC 1-250 / DC250 30A 37.5 uA/ 75 uA max
Step5Bar-code shipping tag
NAM-30-331-DXU
  • Mounting Type
    DIN Rail
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Published
    2016
    General Purpose
  • Capacitance
    330pF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Current Rating
    30A
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Leakage Current
    37.5μA
  • Current
    30A
  • Filter Type
    Single Phase
  • Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral)
    250V