  • NAP-16-332-DXU
NAP-16-332-DXU
advertisement
Manufacturer No:
NAP-16-332-DXU
HK JDW NO:
165-NAP-16-332-DXU
Package:
Datasheet:
NAP-16-332-DXU
Description:
Power Line Filters AC 1-250 / DC250 16A 0.38 mA/ 0.75mA max
Step5Bar-code shipping tag
NAP-16-332-DXU
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Capacitance
    3.3nF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Current Rating
    16A
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Leakage Current
    380μA
  • Current
    16A
    250V