  • NBC-20-332-D
NBC-20-332-D
advertisement
Manufacturer No:
NBC-20-332-D
HK JDW NO:
165-NBC-20-332-D
Package:
Datasheet:
NBC-20-332-D
Description:
Power Line Filters AC 1-250 / DC250 20A 0.38mA/ 0.75mA max
Step5Bar-code shipping tag
NBC-20-332-D
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Capacitance
    3.3nF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Current Rating
    20A
  • Frequency
    1MHz
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Leakage Current
    380μA
  • High Pot
    2500 V
  • Height
    41mm
  • Length
    92mm