  • NBH-30-102
NBH-30-102
advertisement
Manufacturer No:
NBH-30-102
HK JDW NO:
165-NBH-30-102
Package:
Datasheet:
NBH-30-102
Description:
Power Line Filters AC 1-250 / DC250 30A 0.13 mA/ 0.25mA max
Step5Bar-code shipping tag
NBH-30-102
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Capacitance
    1nF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Current Rating
    30A
  • Frequency
    10MHz
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Leakage Current
    130μA
  • High Pot
    2500 V
  • Height
    43mm
  • Length
    104mm