  • NBM6123E46C15A6T0R
NBM6123E46C15A6T0R
advertisement
Manufacturer No:
NBM6123E46C15A6T0R
Manufacturer:
Vicor Corporation
HK JDW NO:
834-NBM6123E46C15A6T0R
Package:
Datasheet:
Description:
EVAL BRD NBM6123T46C15A6T0R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
NBM6123E46C15A6T0R
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Series
    VI Chip® NBM™
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Input
    36V~46V
  • Current - Output
    160A
  • Voltage - Output
    14V