  • NLE330M25V6.3X7TRSTF
NLE330M25V6.3X7TRSTF
advertisement
Manufacturer No:
NLE330M25V6.3X7TRSTF
HK JDW NO:
10881-NLE330M25V6.3X7TRSTF
Description:
33μF Capacitor 20% 63mA 2.5mm Radial
Step5Bar-code shipping tag
NLE330M25V6.3X7TRSTF
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    33μF
  • Lead Pitch
    2.5mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    7.04Ohm
  • Lead Diameter
    500 μm
  • Ripple Current
    63mA