  • NP12X12R35C1B
NP12X12R35C1B
advertisement
Manufacturer No:
NP12X12R35C1B
Manufacturer:
SpotSee
HK JDW NO:
741-NP12X12R35C1B
Package:
Datasheet:
Description:
Thermal Interface Products 12" x 12" LC SHEET 35-36 C NO ADHESIVE
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
NP12X12R35C1B
Hot Sales in Thermal
A17712-10
A17712-10
SPA2000-0.020-00-88
SPA2000-0.020-00-88
TG4040-150-150-2.0-0
TG4040-150-150-2.0-0
CD-02-05-220-3
CD-02-05-220-3
HF300P-0.001-00-84
HF300P-0.001-00-84
5549S 210 MM X 155MM X 1.5MM
5549S 210 MM X 155MM X 1.5MM
5549S 210 MM X 155MM X 1.5MM