  • NPXH104K330VX2N1F
NPXH104K330VX2N1F
advertisement
Manufacturer No:
NPXH104K330VX2N1F
HK JDW NO:
10881-NPXH104K330VX2N1F
Package:
Datasheet:
NPXH104K330VX2N1F
Description:
Cap Film Suppression X2 0.1uF 300VAC/310VAC/330VAC PP 10% (11 X 8.5 X 13.5mm) Radial 7.5mm 110°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
NPXH104K330VX2N1F
  • Tolerance
    10%
  • Voltage
    330VAC|300VAC|310VAC