  • NPXH224K330VX2N1F
NPXH224K330VX2N1F
advertisement
Manufacturer No:
NPXH224K330VX2N1F
HK JDW NO:
10881-NPXH224K330VX2N1F
Package:
Datasheet:
NPXH224K330VX2N1F
Step5Bar-code shipping tag
NPXH224K330VX2N1F
  • Type
    Parameter
    Select All
  • ECCN (US)
    EAR99
  • Capacitance Value
    0.22uF
  • Mounting
    Through Hole
  • Terminal Pitch (mm)
    10
  • Suppression Class
    X2
  • Size (mm)
    13 X 8 X 14
  • Wire Form
    Straight
  • Minimum Operating Temperature (°C)
    -40
  • Maximum Operating Temperature (°C)
    110
  • Product Depth (mm)
    8
  • Lead Diameter (mm)
    0.6
  • Lead Length (mm)
    15
  • Seated Plane Height (mm)
    14
  • Tolerance
    10%
  • Voltage
    330VAC|300VAC|310VAC