  • NPXH335K330VX2N1F
NPXH335K330VX2N1F
advertisement
Manufacturer No:
NPXH335K330VX2N1F
HK JDW NO:
10881-NPXH335K330VX2N1F
Package:
Datasheet:
NPXH335K330VX2N1F
Description:
Cap Film Suppression X2 3.3uF 300VAC/310VAC/330VAC PP 10% (32 X 18 X 28mm) Radial 27.5mm 110°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
NPXH335K330VX2N1F
  • Tolerance
    10%
  • Voltage
    330VAC|300VAC|310VAC