  • NPYT153K300VY2N2F
NPYT153K300VY2N2F
advertisement
Manufacturer No:
NPYT153K300VY2N2F
Manufacturer:
NIC Components
HK JDW NO:
10881-NPYT153K300VY2N2F
Package:
Datasheet:
NPYT153K300VY2N2F
Description:
Cap Film Suppression Y2 0.015uF 300VAC PP 10% (18 X 5 X 11mm) Radial 15mm 110°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
NPYT153K300VY2N2F
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Interference Suppression
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    300VAC