  • NRC10F5601TR10F
NRC10F5601TR10F
advertisement
Manufacturer No:
NRC10F5601TR10F
HK JDW NO:
10881-NRC10F5601TR10F
Package:
0805
Datasheet:
Description:
5.6kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
NRC10F5601TR10F
  • Package / Case
    0805
  • Resistance
    5.6kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Voltage - Rated DC
    150V