  • NRS4012T220MDGJV
NRS4012T220MDGJV
advertisement
Manufacturer No:
NRS4012T220MDGJV
HK JDW NO:
782-NRS4012T220MDGJV
Datasheet:
NRS4012T220MDGJV
Description:
Quantity:
In Stock : 2731
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
NRS4012T220MDGJV
    13 Weeks
  • Mount
    ONE SURFACE
  • Weight
    64.013223mg
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.157Lx0.157W 4.00mmx4.00mm
  • Tolerance
    ±20%
    2
  • Termination
    SMD/SMT
  • Shielding
    Shielded
  • Number of Functions
    1
  • Current Rating
    620mA
  • Inductance
    22μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    480mOhm Max
  • Max DC Current
    620mA
  • Frequency - Self Resonant
    18MHz
    DUAL ENDED
  • Halogen Free
    Halogen Free
  • Current - Saturation
    500mA
  • Height
    1.2mm
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm