  • NRSN06I4G223TRF
NRSN06I4G223TRF
advertisement
Manufacturer No:
NRSN06I4G223TRF
HK JDW NO:
10881-NRSN06I4G223TRF
Datasheet:
NRSN06I4G223TRF
Step5Bar-code shipping tag
NRSN06I4G223TRF
    SURFACE MOUNT
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    2%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    22kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.0625W
  • Working Voltage
    50V
  • Size Code
    0612
  • Rated Temperature
    70°C
  • Element Power Dissipation
    0.0625W