  • NS10145T221MNA
NS10145T221MNA
advertisement
Manufacturer No:
NS10145T221MNA
HK JDW NO:
782-NS10145T221MNA
Datasheet:
NS10145T221MNA
Description:
Quantity:
In Stock : 32329
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
NS10145T221MNA
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
    NS
  • Published
    2013
  • Size / Dimension
    0.398Lx0.398W 10.10mmx10.10mm
  • Tolerance
    ±20%
    2
  • Termination
    SMD/SMT
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, Embossed
  • Shielding
    Shielded
  • Number of Functions
    1
  • Depth
    10.4mm
  • Construction
    Chip
  • Current Rating
    780mA
  • Inductance
    220μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    582mOhm Max
  • Max DC Current
    910mA
  • Frequency - Self Resonant
    4.2MHz
    DUAL ENDED
  • Halogen Free
    Halogen Free
  • Case/Size Code
    4040
  • Inductance Tolerance
    20%
  • RMS Current (Irms)
    780mA
  • Height
    4.5mm
  • Height Seated (Max)
    0.191 4.85mm