  • NS10165T6R8NNV
NS10165T6R8NNV
advertisement
Manufacturer No:
NS10165T6R8NNV
HK JDW NO:
782-NS10165T6R8NNV
Datasheet:
NS10165T6R8NNV
Step5Bar-code shipping tag
NS10165T6R8NNV
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    0.398Lx0.398W 10.10mmx10.10mm
  • Tolerance
    ±30%
  • Shielding
    Shielded
  • Current Rating
    5.22A
  • Inductance
    6.8μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    16.8mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    20.7MHz
    DUAL ENDED
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    6A
  • Height Seated (Max)
    0.270 6.85mm