  • NSJ10-TV00-G5D
NSJ10-TV00-G5D
advertisement
Manufacturer No:
NSJ10-TV00-G5D
HK JDW NO:
607-NSJ10-TV00-G5D
Package:
Datasheet:
Description:
CONTROL LOGIC 10" CPU45 IVRY 24V
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
NSJ10-TV00-G5D
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Max Operating Temperature
    45°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Ingress Protection
    IP65 - Dust Tight, Water Resistant
  • Approval Agency
    CE, cULus, UL
  • Memory Size
    32KWords
  • Display Type
    TFT - Color LCD
  • Communications
    DeviceNet, RS-232C, USB
  • Expandable
    30 Modules (3 Racks) Max
  • Software
    CX-One
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Ratings
    IP65
  • Mount
    Panel
  • Mounting Type
    Panel Mount
  • Weight
    5.5lbs 2.5kg
  • Operating Temperature
    0°C~45°C