  • NTU-1700-212EU
NTU-1700-212EU
advertisement
Manufacturer No:
NTU-1700-212EU
Manufacturer:
MEAN WELL
HK JDW NO:
495-NTU-1700-212EU
Package:
Datasheet:
Description:
Power Inverters 1700W 12VDC 170A In, 230VAC Out, EU Socket, Built-in UPS function