  • NX3215SA-32.768KHZ-EXS00A-MU00523
advertisement
Manufacturer No:
Manufacturer:
NDK America, Inc.
HK JDW NO:
545-NX3215SA-32.768KHZ-EXS00A-MU00523
Package:
2-SMD, No Lead
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 9140
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    2-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    NX3215SA
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.059W 3.20mmx1.50mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    kHz Crystal (Tuning Fork)
  • Frequency
    32.768kHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    70kOhms
  • Load Capacitance
    7pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm