  • NX3225SA-32MHZ-EXS00A-CS02368
NX3225SA-32MHZ-EXS00A-CS02368
advertisement
Manufacturer No:
NX3225SA-32MHZ-EXS00A-CS02368
HK JDW NO:
545-NX3225SA-32MHZ-EXS00A-CS02368
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
CRYSTAL 32.0000MHZ 9PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
NX3225SA-32MHZ-EXS00A-CS02368
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    32MHz
  • Frequency Stability
    ±16ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohms
  • Load Capacitance
    9pF
  • Frequency Tolerance
    ±10ppm
  • Height
    558.8μm
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm