  • OX-5021-EAE-1080-20M000
OX-5021-EAE-1080-20M000
advertisement
Manufacturer No:
OX-5021-EAE-1080-20M000
Manufacturer:
Microsemi Corporation
HK JDW NO:
523-OX-5021-EAE-1080-20M000
Package:
6-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
OX-5021-EAE-1080-20M000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    OX-502
  • Size / Dimension
    0.563Lx0.370W 14.30mmx9.40mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    OCXO
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    20MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppb
  • Output
    HCMOS
  • Base Resonator
    Crystal
  • Height Seated (Max)
    0.256 6.50mm