  • P10YEAI202KB30
P10YEAI202KB30
advertisement
Manufacturer No:
P10YEAI202KB30
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-P10YEAI202KB30
Step5Bar-code shipping tag
P10YEAI202KB30
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2016
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Termination
    Pin
  • Type
    Potentiometer
  • Resistance
    2kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Depth
    9.7mm
  • Military Standard
    Not
  • Length
    9.6mm