  • P11S1Q0EASY00103MA
P11S1Q0EASY00103MA
advertisement
Manufacturer No:
P11S1Q0EASY00103MA
HK JDW NO:
875-P11S1Q0EASY00103MA
Step5Bar-code shipping tag
P11S1Q0EASY00103MA
    Panel
  • Packaging
    Box
  • Tolerance
    20%
    Not Applicable
  • Termination
    Solder
  • Resistance
    10kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Potentiometer
  • Power Rating
    1W
  • Depth
    12.5mm