  • P13PAA103KAB17
P13PAA103KAB17
advertisement
Manufacturer No:
P13PAA103KAB17
HK JDW NO:
875-P13PAA103KAB17
Step5Bar-code shipping tag
P13PAA103KAB17
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    10kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.5W