  • P13TAB502MAB17
P13TAB502MAB17
advertisement
Manufacturer No:
P13TAB502MAB17
HK JDW NO:
875-P13TAB502MAB17
Package:
Datasheet:
P13TAB502MAB17
Description:
Res Cermet POT 5K Ohm 20% 1(Elec)/1(Mech)Turn 3mm (12.6 X 28mm) Solder Lug Panel Mount Bulk
Step5Bar-code shipping tag
P13TAB502MAB17
    Panel
  • Published
    2016
  • Tolerance
    20%
  • Resistance
    5kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C