  • P16NM203KAB15
P16NM203KAB15
advertisement
Manufacturer No:
P16NM203KAB15
HK JDW NO:
875-P16NM203KAB15
Step5Bar-code shipping tag
P16NM203KAB15
  • Published
    2016
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    20kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Power Rating
    1W