  • P16NM220MAB15
P16NM220MAB15
advertisement
Manufacturer No:
P16NM220MAB15
HK JDW NO:
875-P16NM220MAB15
Step5Bar-code shipping tag
P16NM220MAB15
  • Tolerance
    20%
  • Resistance
    22Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Power Rating
    1W