  • P33-150ST
P33-150ST
advertisement
Manufacturer No:
P33-150ST
HK JDW NO:
197-P33-150ST
Package:
Datasheet:
P33-150ST
Description:
Quantity:
In Stock : 12880
Step5Bar-code shipping tag
P33-150ST
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Operating Temperature
    -25°C~71°C
  • Size / Dimension
    4.10Lx2.50W x 1.25 H 104.1mmx63.5mmx31.8mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Applications
    ITE (Commercial)
  • Approval Agency
    CE, cURus, UL
  • Voltage - Output 1
    150V
  • Current - Output (Max)
    35mA
  • Voltage - Input
    105V~125VAC