  • P33-50ST/MHIA
P33-50ST/MHIA
advertisement
Manufacturer No:
P33-50ST/MHIA
HK JDW NO:
197-P33-50ST/MHIA
Quantity:
In Stock : 5006
Step5Bar-code shipping tag
P33-50ST/MHIA
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Operating Temperature
    -25°C~71°C
  • Size / Dimension
    4.10Lx2.50W x 1.25 H 104.1mmx63.5mmx31.8mm
    CE, cURus
  • Voltage - Isolation
    4kV
  • Voltage - Output 1
    50V
  • Current - Output (Max)
    100mA
  • Voltage - Input
    105V~125VAC