  • P4SMA75A TR13
P4SMA75A TR13
advertisement
Manufacturer No:
P4SMA75A TR13
HK JDW NO:
154-P4SMA75A TR13
Datasheet:
P4SMA75A TR13
Step5Bar-code shipping tag
P4SMA75A TR13
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Part Status
    Obsolete
    General Purpose
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Voltage - Breakdown (Min)
    83.3V
  • Power - Peak Pulse
    400W
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    3.3A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    121V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    75V