  • P8SY102JB25W508
P8SY102JB25W508
advertisement
Manufacturer No:
P8SY102JB25W508
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-P8SY102JB25W508
Package:
Datasheet:
P8SY102JB25W508
Description:
Res Cermet Trimmer 1K Ohm 5% 1/2W 1(Elec)/1(Mech)Turn (9.5 X 8mm) Pin Thru-Hole Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
P8SY102JB25W508
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Published
    2017
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Resistance
    1kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C