  • P9A1R100FIFX1102KA
P9A1R100FIFX1102KA
advertisement
Manufacturer No:
P9A1R100FIFX1102KA
HK JDW NO:
875-P9A1R100FIFX1102KA
Package:
Datasheet:
Description:
Res Conductive Plastic POT 1K Ohm 10% 1/10W 1(Elec)/1(Mech)Turn 6mm (27.1 X 9.5 X 11.35mm) Pin Panel Mount/Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
P9A1R100FIFX1102KA
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Mount
    Panel, Through Hole
  • Published
    2016
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    1kOhm
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C