  • P9A7X000FGKX3103ML
P9A7X000FGKX3103ML
advertisement
Manufacturer No:
P9A7X000FGKX3103ML
HK JDW NO:
875-P9A7X000FGKX3103ML
Package:
Datasheet:
Description:
Res Conductive Plastic POT 10K Ohm 20% 1/40W 1(Elec)/1(Mech)Turn 6mm (52.7 X 9.5 X 11.35mm) Pin Panel Mount/Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
P9A7X000FGKX3103ML
  • Tolerance
    20%
  • Resistance
    10kOhm
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C